Slider

САП КОМПОЗИТИ

САП – структурно армований полімер – міцний та легкий. Поєднання різних за властивостями матеріалів дозволяє в результаті отримати унікальний продукт. САП матеріали ще часто називають склопластиками, полімерами або композитами. САП на основі скловолокна, вуглеволокна та різних видів термореактивних смол повністю вирішує проблеми корозії, це міцний та надійний матеріал, з якого можливо створити необхідну конструкцію, починаючи від звичайних сходів і закінчуючи багаторівневими переходами.

Пропонуємо широкий асортимент САП виробів та конструкцій: настили та покриття, платформи, сходи та драбини, огорожі, міцні люки – різних розмірів та модифікацій. Наші конструктори запропонують рішення спеціально для Вас.

 • Хімічно стійкий матеріал

  САП - матеріал стійкий до корозії, атмосферних впливів, ідеальний для використання ззовні та в агресивному середовищі

 • Альтернатива металу

  Багатошарова, різнонапрямлена структура дозволяє матеріалу витримувати великі навантаження при відносно низькій вазі.

 • 50 років експлуатації

  Тривалий термін експлуатації без витрат на фарбування, захист, додаткову обробку.

Категорії Продукції
 • Настил решітковий

  Настил решітковий (19)

  Настил решітковий - замінює металевий зварний та пресований настил, деревяне покриття та інші конструкційні матеріали в місцях, де вони кородують під впливом агресивного середовища. Композитне покриття ніколи не поржавіє, не змінить свого кольору і буде витримувати навантаження згідно специфікації. Всі настили армовані скловолокном, що створює ефект синтетичного дерева і надає матеріалу високі несучі властивості. Решітковий настил стандартно має ребра з ввігнутою поверхнею завдяки специфіці процесу виготовлення. Також доступні інші додаткові опції для різних застосувань - кварцеве покриття, гладка поверхня та інші види поверхонь.   Асортимент: По розміру комірки : - квадратні комірки 38х38, 50х50; - мікро та міні комірки 12х12, 19х19, 26х26; - прямокутні комірки 100х30, 100х60. По висоті: 15, 25, 30, 38, 40, 50, 100мм По типу поверхні: стандартна…
 • Настил суцільний

  Настил суцільний (16)

  Настил суцільний - має решіткову основу та закриту суцільну поверхню зверху. Суцільна поверхня має композитне мінеральне покриття підвищеної твердості, стійке до зносу. Такий настил є на 30% міцнішим від решіткового та корозієстійким.   Асортимент: По висоті: 20, 28, 33, 41, 53, 103мм По типу поверхні: з кварцевим покриттям, гладка, текстурна, з струмопровідним покриттям та ін. По типу смоли: IFR - поліефірна смола для загального використання, володіє достатніми корозієстійкими властивостями для широкого застосування. VFR - модифікована епоксидна смола для спеціального використання для хімічних підприємств. Основні характеристики: Настил виготовлений та сертифікований в Європі. Вогнезатримуючий, самозагасаючий. Хімстійкий. Температура експлуатації -50 °C/+60°C. Хімстійкість згідно таблиці хімстійкості. Теплопровідність: 0,22Вт/м°С. Ізолятор. Пожежна класифікація: Bfl-S1 EN13501-1. pH: 4-10. Модуль пружності: 15 000 МПа, межа міцності: 250 МПа.…
 • Плити

  Плити (2)

  Плити - ламіновані композитні листи різної товщини призначені для створення огороджень, накриття інших матеріалів, наприклад, сходинок чи металевих конструкцій.   Асортимент: По товщині: 3, 10, 20мм По типу поверхні: стандартна з кварцевим покриттям, гладка, текстурна, з струмопровідним покриттям та ін. По типу смоли: IFR - поліефірна смола для загального використання, володіє достатніми корозієстійкими властивостями для широкого застосування. VFR - модифікована епоксидна смола для спеціального використання для хімічних підприємств. Основні характеристики: Плити виготовлені та сертифіковані в Європі. Вогнезатримуючі, самозагасаючі. Хімстійкі. Температура експлуатації -50 °C/+60°C. Хімстійкість згідно таблиці хімстійкості. Теплопровідність: 0,22Вт/м°С. Ізолятор. Пожежна класифікація: Bfl-S1 EN13501-1. pH: 4-10. Стійкість до УФ ASTM G154-06 без пошкоджень. Стійкість до впливу атмосферних умов UNI EN ISO914/04 без пошкоджень. Протиковзкий клас R10-R13/DIN51130. Приклади застосувань: накриття інших…
 • САП Конструкції

  САП Конструкції (23)

  САП Конструкції - типові та мультимодульні САП конструкції - альтернатива металевим аналогам в місцях, де вони кородують під впливом агресивного середовища. Композитні конструкції (САП Конструкції) ніколи не поржавіють, не змінять свого кольору і будуть витримувати навантаження згідно специфікації. Всі САП матеріали - листові та конструкційні - армовані скловолокном, що створює ефект синтетичного дерева і надає матеріалу високі несучі властивості. Для зєднання деталей використовується кріплення з кислотостійкої нержавіючої сталі марки А4.   Додаткові матеріали:
 • Люки

  Люки (6)

  Люки -
 • Сходинки

  Сходинки (3)

  Сходинки - є міцними та ергономічними, ідеально працюють в корозійному середовищі. Закритий край - посилена полоса з антиковзким покриттям. Сходинки та сходові панелі виготовляємо різного розміру - шириною до 4м, можлива глибина сходинки до 1м. Закриваємо потрібний для клієнта край, чи декілька країв, наприклад, по всьому периметру. Додаткові матеріали:
 • Терасний композитний настил

  Терасний композитний настил (2)

  Терасний композитний настил - має спеціальне антиковзке покриття, по якому зручно ходити босоніж. Терасний композитний настил решітковий або суцільний чудово відводить воду та зберігає поверхню сухою та безпечною. Сам настил виготовлений з корозієстійкого матеріалу і призначений для використання з постійним впливом сонця, вітру та соленої води - не втрачає свого кольору та не руйнується впродавж десятків років.
 • Настили спеціального призначення

  Настили спеціального призначення (3)

  Настили спеціального призначення - модифіковані композитні настили, призначені для специфічних цілей. Для виготовлення таких настилів використовуються нетипові мікси та армувальні елементи. Наприклад, є спеціально розроблені смоли, що надають настилу підвищену стійкість до певної хімічної речовини, підвищену ударну стійкість та ін. Додаткові матеріали:
 • Елементи кріплення

  Елементи кріплення (5)

  Елементи кріплення - виготовляємо кріплення для настилів, кронштейни для платформ, перильних систем, драбин та інших конструкцій. Всі кріплення виготовлені з кислотостійкої нержавіючої сталі. Виготовляємо також кріплення на замовлення згідно креслень.
САП Конструкції
 • Мультимодульні конструкції

  Мультимодульні конструкції (10)

  Мультимодульні конструкції - модульні платформи, стаціонарні або пересувні складаються з наступних компонентів: вертикальні опорні стійки, несучі балки, косоури пішохідні майданчики, перильна система, сходові марші. Залежно від технічного завдання, модульна платформа може комплектуватися системами додаткового кріплення, зйомними модулями перильних системи, перегородками, дверима, люками і т.д.
 • LS Драбини

  LS Драбини (3)

  LS Драбини - проектуються в залежності від вимог замовника, при необхідності комплектуються захисною конструкцією, поручнями. Стаціонарні САП драбини кріпляться металевим кріпленням до металоконструкції, бетонної основи чи стінки резервуара. Пересувні драбини комплектуються системою опор SS V2 з колесами. Драбини проектуються відповідно до норми EN 131 в залежності від потреб замовника та при необхідності комплектуються наступними елементами: лонжерони, сходинки, кріплення та кронштейни, захисні вертикальні та горизонтальні полоси, конструкції для переднього або бокового виходу, платформи для виходу, хвіртки, платформи для відпочинку. САП Драбини можуть бути з різною кількістю рівнів. Чому вигідно замовляти у нас: - виїзд на обєкт, заміри - обговорення варіантів з 3D візуалізацією - структурний аналіз конструкції (навантаження, стабільність, деформація) - попередній проект та кошторис - підготовка елементів конструкції перед відвантаженням…
 • SW Сходові марші

  SW Сходові марші (1)

  SW Сходові марші - альтернатива металоконструкціям, ідеальне рішення в корозійному середовищі. Сходові марші SW стандартно виготовляються з двох опорних балок та комплекту сходинок ST. Опорні балки зазвичай закріплені до бетонної основи, металоконструкції чи іншої платформи за допомогою кріпильних елементів. Сходові марші SW можуть додатково комплектуватись перильною системою RS та системою опор SS. Чому вигідно замовляти у нас: - виїзд на обєкт, заміри - обговорення варіантів з 3D візуалізацією - структурний аналіз конструкції (навантаження, стабільність, деформація) - попередній проект та кошторис - підготовка елементів конструкції перед відвантаженням - детальна інструкція по складанню та монтажу - монтаж на місці при потребі
 • RS Перильні системи

  RS Перильні системи (2)

  RS Перильні системи - призначені для огородження обладнання, частини території чи пішохідних платформ, де можлива висота падіння від 500мм (UNI EN ISO 14122-3). Перильна система легко та швидко монтується за допомогою спеціальних кріплень та аксесуарів. Всі системи формуються, перевіряються перед відправленням клієнту та комплектуються відповідною інструкцією по монтажу. Перильні системи або системи поручнів призначені для забезпечення максимальної безпеки. Можуть кріпитись як на площину так і збоку опорної конструкції. Перильні системи виготовлені з САП та не піддаються корозії, ідеальні для зовнішнього застосування. Система поручнів - це міцна та безпечна конструкція, що замінює аналоги з інших матеріалів та забезпечує довговічні рішення з можливістю заощадити кошти. Легко та швидко монтується завдяки низькій вазі. Залежно від проекту перильні системи можуть комплектуватися знімними модулями, замками,…
 • PS Платформи

  PS Платформи (2)

  PS Платформи - платформи, виготовлені з листових та конструкційних САП. Платформи прямокутної, круглої, напівкруглої форми та різного розміру. Виготовляємо платформи на замовлення також довільної форми згідно креслень. САП платформи можуть комплектуватись поручнями, люками та ін. модулями.
 • FS/GS Ворота та огорожі

  FS/GS Ворота та огорожі (2)

  FS/GS Ворота та огорожі - виготовлені з САП володіють унікальними корозієстійкими властивостями, не створюють перешкоди для радіохвиль. Всі конструкції є збірними, модульними та простими в монтажі.

21 Лютого, 2020

Решітковий настил для автомийок самообслуговування, автосалонів та паркінгів

https://www.maradlinke.com.ua/blog/frp-blog/

21 Лютого, 2020

Застосування САП при реконструкції комунальних та промислових очисних споруд

https://www.maradlinke.com.ua/blog/frp-blog/

21 Лютого, 2020

Базові параметри якісних САП

https://www.maradlinke.com.ua/blog/frp-blog/

20 Лютого, 2020

Порівняння САП з іншими матеріалами

https://www.maradlinke.com.ua/blog/frp-blog/

20 Лютого, 2020

Працюємо з композитами починаючи з 2007 року

https://www.maradlinke.com.ua/blog/frp-blog/

Перший досвід в роботі з САП настилами наша компанія отримала в далекому 2007 році. При реконструкції промислового підприємства замість звичайних стальних решіткових настилів було...

Slider
Закрити меню
error: Content is protected !!
×

Кошик